Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtek 29.5.2014

Dnešní dopoledne sice prší, ale my máme práce dost... :-) Naším škunerem se nesly tóny hudební skupiny "PIRÁTSKÝ HLAHOL." Posilňovali se kořalkou (voda se sirupem-kiwi) a jedli sušené myšky (gumové krysy) .... :-))  Dnes odpoledne to vypadá, že ke gumákům vyzkoušíme i pláštěnky. Vydáme se hledat 3.díl mapy, navštívíme lesní skřítky a ulovíme si něco k večeři. Snad se naše plány uskuteční.    ......... kapitánky Vašich dětí.

Odpoledne: vše dopadlo podle plánu. 3.díl mapy k pokladu piráti našli, i večeři si ulovili. Přesto že stále prší piráti do svých deníku kreslí sluníčka. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tedááááááááááááá Vy jste násosky

(Hronovi, 29. 5. 2014 19:15)

Zdravíme Vás malý opilci:)))).Tak jak vám šlo hledaní 3.dílu mapy?
Andulce posíláme moooc pusinek mamka tatka Šimon Aninka a dědeček

pozdrav a poděkování

(Jarka, 29. 5. 2014 18:43)

Tak konečně se i já dostávám k tomu,abych shlédla stránky pirátů. Dnes jsem konečně odprovodila kontrolu,tak už zase máme čistý vzduch :-).Počasí vám moc nepřeje,ale i přesto máte spoustu zážitků a umíte si to tam vychutnat.Doufám,že to přečtete,když se dnes posilňujete kořalkou :-).Ani netušíte,jak ráda bych si dala i tu myšku,myšičky já ráda :-).Moc děkuji vám holčičky moje za skvělou přípravu programu Švp.Však já vím co ve vás mám.Zdravím také hlavně všechny malé piráty a pirátky a už se moc těším na vyprávění zážitků ,také jsem zvědavá,co najdete za poklad.Přežijte to tam hlavně všichni ve zdraví a přeji všem šťastný návrat domů.J.M.

děkujeme za psaní

(Sternovi, 29. 5. 2014 18:36)

Ahoj Pipi, dnes nám přišel mooooc krásný koníčkový pohled s pirátskou lodí a malou pirátkou Pipi. Udělal nám obrovskou radost.
Děkujeme Nelinko a už se na tebe těšíme. Emička se pořád ptá, za kolik dní přijedeš.
Pa pa zlatíčko

Kořalka

(Tom Sparrow Habrcetl, 29. 5. 2014 17:27)

Když vidím, jak to tam do sebe lejou, budu muset tu doma někam zamknout, aby v tom Linda tady nepokračovala a s kamarádkami mi to tu vše nevypila ;)

Ahoj Lindičko a další zlotřilí piráti

(Rodinka pirátky Lindičky, 29. 5. 2014 17:21)

Ahoj všem pirátům a kapitánkám taktéž!
Děkujeme kapitánkám za jejich píli při vymýšlení programu pro malé piráty. Aspoň snad žádného z nich neseberou vojáci. Přejeme všem nalezení pořádného pokladu a my se těšíme na náš poklad - LINDIČKU!
Lindíku děkujeme moc za krásné psaní, srdíčko je nádherné! Je to nejkrásnější psaní co jsme kdy dostali kočko. Užívej si tam s ostatními piráty klid, protože až přijedeš, tak se tady o tebe poperem. Každý z nás se tu už těší, až tě bude moci láskou zulíbat :)

Užijte si to tam pirátská chásko a v sobotu na viděnou.

Zdravíme všechny piráty a pirátky

(Zuzana Telváková, 29. 5. 2014 16:49)

Zdravíme Míšu T. a piráty z Ohrady. Miško doufáme, že nezlobíš a papáš. Počasí se vám moc nevyvedlo, ale hlavně se nevzdávejte. Už se na tebe moc těšíme. Moc se nám neopij, pusu Domča, máma, táta, Terka a Renda

poděkování za zprávu a obrázek

(Andrea Cmuntová, 29. 5. 2014 16:48)

Zdravím piráta "Bystré oko" ( Davídka Cmunta ). Moc děkujeme za zprávu a obrázek. Je moc hezký. Kapitánky jsou skvělé, jak i při tak nevlídném počasí máte stále plné ruce práce. Tak vzhůru piráti a ať se daří. Zdraví maminka a Pavlík. Zdravíme také kapitánky pirátů! :-)) Hodně sil.!

poděkování za pohled

(Verunka Soukupová, 29. 5. 2014 16:32)

Ahoj Verunko, dnes jsme dostali pohled od tebe a moc děkujeme. Namalovala jsi velmi hezký domeček. Doufám, že v takovém bydlí lesní skřítkové, které jste byli dnes odpoledne navštívit. Těšíme se na další fotky. Babička a děda z Mariánek

PS

(Renata (Stránská), 29. 5. 2014 15:57)

Koukám na fotky a ta kořalka je jak by řekla Lailinka HUSTÁ !
Skvělej nápad o))

Zdravím podnapilé pirátky,piráty i kapitánky

(Renata (Stránská), 29. 5. 2014 15:53)

Lailinko moc Ti děkujeme za poštu a za krásnou princeznu,ktera ma krásne zelené oči o)
I když Vám nepřeje počasí tak tedy smekám jakej máte užasnej program od Vašich kapitánek....
Doufám,že jste se pořádně posilnili kořalkou aby jste byli prokrvený a nezmrzli jste při hledání pokladu,vemte si i do placatice o) a hodně uspěchu při hledání mapy.
Zeptej se těch skřítku zda se neznají i s těma co choděj k nám do práce,včera tam bylo zas bylo od nich krásně naklizeno o)
Ještě Ti musím vyřídit pozdravy a to od Tety Marušky s Kryštufkem a Kristiankem a od strejdy Patrika a pak Teta Iva s Kájou a holčičkama a Lucka s Lenkou a Jirkou z práce.
Velikánskou pusu a věřím že jsi štastná a užíváte si to moooc

Zdravíme všechny odvážné piráty i jejich kapitány:-)

(hulmani, 29. 5. 2014 14:49)

Držíme palce při dnešní výpravě ať úspěšně a bze ztrát dorazíte i s kořstí zpět.
Oskákovi velkou pusu,drž se piráte:-)
máma,taťka,Rozka a Vikýs

Poštovní den

(Petra Soukupová, 29. 5. 2014 14:14)

Ahoj Verunko,
dnes je asi poštovní den. Dorazil nám pohled od tebe s úžasným mraveništěm, a tobě dorazil pohled od babičky z Varů (troubína, nějak asi zapomněla, že jsi na školce v přírode a poslala to sem) a ještě ti přišel nový Méďa Pusík.
Dočetla jsem se, že se vaším škunerem nesly písně. Copak to máte za škuner a kdepak kotví? Moc tě zdraví a pusíky posílá mamka, taťka a Davča

Re: Poštovní den dodatek

(Petra S., 29. 5. 2014 14:34)

Tím škunerem bylo asi myšleno to, kde máte i své kajuty, viď? Možná jsem troubína po tvé babičce :-). papa máma

Zdravíme

(Varcopovi, 29. 5. 2014 14:16)

Zdravíme promoklé kapitánky a všechny piráty a pirátky! V Praze bývá sice blaze, ale dnes je tu nevlídno, zima a mokro...A gumové myšky tu nemáme a tak tiše závidíme! Pozdravy všem a také naší Aničce, které bychom rádi vyřídili, že vyhrála v soutěži kreslení v pizzerii Coloseum a že si hned po příjezdu do Prahy půjde převzít cenu....Jupííííí!!!!! Posíláme pusy a těšíme se na Tebe, Ani!!!! Máma, táta, Kája. P.S.: Kapitánky máte náš neskonalý obdiv, jak Ty děti dovedete zabavit! Děkujeme Vám!

Hezký den!

(Ivanova, 29. 5. 2014 14:14)

Zdravíme kapitánky a všichni piráti!

Maxík!
Dneska svátek máš!
Tak ať si ho skvěle užíváš!

K Tvému svátku chci Ti přát,
ať Tě má každý rad.
Ať Tě radost provází,
ať Ti láska neschází.
Na rtech šťastné pousmání
k tomu Boží požehnání!

Všechno nejlepší Zlatíčko!

Držím palce, aby všechno splnily! Máte hodně práce!
Hezký den všem pirátům, pirátkám a kapitánkám! 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 20993
Měsíc: 306
Den: 7