Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátek 30.5.2014

Poslední den: Dnes hlavně děkujeme Habrcetlům za uplacení sluníčka ...., protože se nám ukázalo (sice na půl hodiny) a dokonce i hřálo...... Dopoledne jsme šli pro poslední díl mapy. Jupíííííííí už máme mapu pokladu!!! Kapitán Dřevěná noha nám nechal instrukce kde odpoledne hledat. Pak jsme objevili naleziště drahokamů. Každý nějaký našel a poté je musí směnit u kapitánky Modrá vlna.......

Odpoledne nás čeká cesta pro poklad, pirátí diskoška, poslední zápis do deníku a hlavně BALENÍ.........  Pirátům se domů nechce...... chtějí ještě: přepadávat, loupit, podnikat výpravy, popíjet a popirátsku hlaholit........

Odpoledne jsme se vydali na cestu za pokladem. Všechny týmy poklad našly, nejrychlejší byl červený tým.Kořist jsme si spravedlivě rozdělili. Protože nás honily černé mraky, ukončili jsme svůj pobyt na místním dětském hřišti. Po večeři pak proběhlo závěrečné vyhodnocení naší pirátské výpravy, sběru drahokamů a rozloučili jsme se s naším lodním kuchtíkem - paní kuchařkou. Za doprovodu kytar jsme si zopákli všechny pirátské odrhovačky a tak jsme se rozezpívali, že najednou už bylo něco po osmé.

Teď už jsme sbaleni, kapitánky dopisují deníky a zítra se na vás těšíme. Johoho.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj Marečku a celá pirátská družino

(Klimešovi, 30. 5. 2014 17:41)

moc tě všichni pozdravujeme a těšíme se zítra na tebe. Užij si poslední chvilky pirátského pobytu, ať máš hezký vzpomínky a můžeš nám je pak doma vyprávět. Děkujeme všem kapitánkám, že se tak bezvadně postaraly o všechny piráty, připravily bohatý program i přes tu nepřízeň počasí a rodiče tady průběžně zásobovaly fotkami a zprávami, Luky, máma, táta

Zdravim uspesne piratky a piraty

(Renata (Stranska), 30. 5. 2014 17:04)

Hura poklad objeven ....tak dalsi duvod k popijeni Vaseho skveleho likeru o)) (taky bych si dala ). Tak jeste zavlnit u piratske hudby a je tady posledni noc,tak to bude asi rachot. Baleni Vam nezavidim. Jinak vyridte podekovani kucharkam.Kapitankam podekuji sama a snad nebudou slzicky ze musite domu,ja mela uz rano slzicky stesku...moc se na Tebe Lailinko tesime! Stastnou cestu a zitra navidenou jo ho ho.

Neli

(Sternovi, 30. 5. 2014 16:52)

Ahoj Neli,
tak konečně jsme se dočkali pátku – hlavně Emička je dvojnásob nadšená, protože zítra přijedeš a protože nemusí do školky:). Hezky si zabal tašku a hlavně nezapomeň bulíka, ať tam pro něj pak nejedeme. Pořádně to roztoč na diskošce:). Zítra se moc těšíme.
mamka, taťka, Ema, děda, babi…

Těšim se...

(Ivanovy, 30. 5. 2014 16:28)

Zdravíme Maxíka, všechny piráty a kapitánky!
Užijte si skvělé poslední chviličky dobrodružství
Ať se Vám všem daří v balení!
Pusu pro Maxa posílá Káťa a máma

Re: Těšim se...

(Ivanova, 30. 5. 2014 16:31)

Jsme jediný kteří nedostaly dopis? :(

Zabalit, zatancovat a zítra na viděnou

(Habrcetlovi, 30. 5. 2014 15:44)

Ahoj všem účastníkům pirátské školky v přírodě!
Doufáme, že poklad je úspěšně nalezen a malí piráti se těší na diskotéku. Snad vám zbylo trochu té kořalky, ta roztancuje i ty, kteří normálně tanci neholdují. Užijte si poslední večer a zítra na viděnou.
Lindíku, moc se na tebe těšíme, posíláme tolik pusinek, že to nejde ani vyčíslit :) Zítra tě tam všichni vyzvedneme, snad s námi budeš vůbec chtít jít domů kočko. Nezapomeň si tam Buba a klíšťata a jinou havěť naopak nechej tam.
Děkujeme všem zúčastněným, počínaje učitelkami, spolužákům až ke kuchařům na Fahnrichově mlýně, za krásný pobyt, na který budou všechny děti jistě dlouho a s radostí vzpomínat :)

Poslední chvilky...

(Kreidlovi, 30. 5. 2014 15:40)

Užijte si poslední den, pořádně si zatancujte a nezapomeňte nám přibalit ty naše piráty (a do každé tašky nebo kufru můžete přihodit nějaký ten drahokam z pokladu :-) )!
už se na Štěpánka moc těšíme!!!
Máma, táta, babičky, dědové, Jára, Lukáš, Kája a Anie a Lilly

hurááá sluníčko Viktorko a piráti

(Sejkorová, 30. 5. 2014 15:04)

Ahoj Vikýsku, tak se na Vás přišlo podívat sluníčko. Určitě taky chtělo vidět, jak Vám to všem dobře jde. Tak co broučku, už máš taky poklad a úsměv na tváři ? Strašně moc se na Tebe všichni těšíme a doufáme, že nám budeš o všem vyprávět. Dnes ještě posíláme pusinky na dálku a zítra si je dáme u autobusu. Děkujeme kapitánkám, kuchařkám a všem co se o Vás starali. Nashledanou zítra, pozdrav posílá babička Miluška, maminka, táta, David a taky Hiro - haf

Zdravíme piráty.

(Andrea Cmuntová, 30. 5. 2014 14:14)

Zdravíme Davídka. Už se na tebe moc těšíme Davídku. :-)) Jen, aby nám pak nezačal i doma přepadávat lednici apod..:-(
Teď odpoledne máme v Praze slunečno, tak snad i u Vás se sluníčko umoudřilo. Moc se na tebe těším, Davídku. Maminka

Role se obrátí?

(Petra Soukupová, 30. 5. 2014 14:08)

Když se jim tam tak zalíbilo, abychom piráty nakonec nemuseli přepadnout my a odvláčet domů do vězení po tom všem jejich loupení, haha. 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 20993
Měsíc: 306
Den: 7