Jdi na obsah Jdi na menu
 


Středa 28.5.2014

 Zdravime, teď jsme venku i když mrholí. Stále je mizerný přístup na net. Ještě že máme chytré telefony ;-). Pište děti se těší na zprávy od Vás.  Jsme v pořádku, počasí se nedáme. To by bylo, aby nesvítilo!;-)KAPITÁN: Zelenofous (Petra)

 

Jupíííííííííííííííí, už to jede. :-)

Dnes už piráti spali déle (skoro do půl sedmé). Počasí nám stále nepřálo, proto v pirátských kostýmech jsme volili nejkrásnější převlek. Vítězem se stala pirátka Pipi (Nela). Odměnou jim byli perníčky. Na palubě se rozezněl pirátský hlahol s kytarou. Tímto jsme zahnali déšť, jo ho ho (nechte si ji zazpívat), a mohli jsme pokračovat v plavbě, jo ho ho. Plavbu jsme přerušili u pískového lomu.

Odpoledne jsme po cestě do Šimanova hledali další díl mapy k pokladu. Díky Perle (Lucince-která nenašla odvahu splnit pirátský slib), se i ostatní piráti znovu setkali s kapitánem Dřevěná noha. Perlu všichni podpořili (fandili) a tak i ona se zařadila mezi právoplatné piráty. Kapitán předal vzkazy i pusy od rodičů. Takže pište a pište.......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O KYTIČCE A HOLČIČCE DANIELCE 2

(MARUŠKA ONDRÁČKOVÁ, 22. 6. 2016 13:49)

DANIELKA A KYTIČKA SE VČERA PĚKNĚ VYSPALY V POSTÝLCE A DANIELCE SE ZDÁLO NĚCO PĚKNÉHO.

Ahoj

(Danyel Černý, 18. 1. 2016 15:14)

Odepyště my prosím

Ahoj

(Danyel Černý, 18. 1. 2016 15:13)

Ahoj jmenuji se danyel a chtěl bych nové kamarády.

Pozdravy Emicce

(Klára Blahova, 29. 5. 2014 15:39)

Ahoj Emi, děkujeme za pohled, dnes jsem ho našla ve schránce. Posíláme pozdravy všem.

Pozdrav

(Jan Sedláček, 29. 5. 2014 13:19)

Prší prší jen se leje,
ale pirát ten se směje,
a s ním malá pirátka,
už to nejsou děťátka.

Na souši i na vodě,
jsou tam všichni v pohodě,
na školičce v přírodě!

Moc zdravím všechny děti (nejvíc teda tu svojí Emku Bláhovou) a velký obdiv a poděkování pro paní učitelky!!!!

Pozdrav dvojčatům, ale nejen jim.....

(Ivana Hejtmánková, 29. 5. 2014 12:45)

Zdravíme celou pirátskou výpravu. Adélko s Eliškou - nesedíte ještě u jídla, když kapitán fotí své družstvo v akci? Nějak vás na těch fotkách máme problém nalézt (hlavně Elu). Nebo drhnete někde palubu....... (inlove) Moc na vás myslíme a závidíme, jak si užíváte pirátské dobrodružství. Každý den sledujeme vaše aktivity. Přejeme, aby se na vás usmálo také sluníčko a posíláme s dědou velkou pusu
babi Iva a děda Honza

Pirát Ondrášek a ostatní piráti

(Honza Jaroš, 29. 5. 2014 12:26)

Ahoj všichni piráti, držte se a užívejte si to i bez sluníčka. Ondrášku hned bych si šel taky hrát. V Praze je dneska pěkná zima, tam u vás asi taky. Už se nemůžu dočkat, až mi budeš povídat o pirátských zážitcích. Moc se na tebe těším. Je tu bez tebe nějak ticho :-) velká pusinka od tatínka a pozdravuj všechny piráty

Hurá do Šimanova

(Pitelovi, 29. 5. 2014 11:02)

Zdravíme Šimonka i ostatní piráty. Tak Šimi, o ulici Šimonové v Řepích víme, ale že máš i Šimanov, to je pro nás novinka. Moc děkujeme za krásné fotky a mějte se tak nějak pirátsky. Pusu posílá mamka, taťka, Davídek.

Gratulace pro Pipi

(Sternovi, 29. 5. 2014 10:36)

Blahopřejeme pirátce Pipi k jejímu malému vítěztví. Jsme si ale jistí, že rozhodování nebylo jednoduché a i ostatní převleky byly krásné. Největší radost u nás doma z toho měla sestřička Emička. JO HO HOOO!
Všichni posíláme obrovskou pusu a veliké objetí.
Táta, máma, Emča, babi, děda a Šíla.

Zdravím Viktorku K, piráty a kapitány

(Sejkorová, 29. 5. 2014 10:36)

Pořád sleduji počasí a to se nechce umoudřit. Ale já věřím Vikýsku, že jsi pořád v pohodě, veselá /jako při odjezdu/ a že se všichni dobře bavíte a máte dobrou náladu. Těším se, až budeš vyprávět a také jsem zvědavá na tvé pirátské jméno. Moc na Tebe myslíme a posíláme moc pusinek, babička Miluška a celá Tvoje rodina

pozdrav z Mariánských Lázní

(Verunka Soukupová, 29. 5. 2014 10:34)

Ahoj Verunko, moc na tebe vzpomínáme.Každý den si prohlížíme vaše fotky a jsme rádi,když vidíme, jak máte stále co dělat. Moc se nám líbí vaše pirátské šátky a perníčky. Paní učitelky jsou moc šikovné.Až se uvidíme, budeš nám mít co vyprávět.Jen by ses na nás mohla víc zasmát,až se budeš zase fotit. Posíláme ti velkou štípanou pusu a máme tě moc rádi. Babička a děda z Mariánek

Praha zdraví piráty!

(Kreidlovi, 29. 5. 2014 9:48)

Zdravíme všechny piráty a hlavně našeho Štěpánka!

Doufáme, že si i navzdory ošklivému počasí pobyt moc a moc užíváte, dobře baštíte a moc paní učitelky nezlobíte :-)

Štěpánkovi posíláme pusu a už se na něj moc těšíme!
Máma, táta, babičky, dědové, Jára, Lukáš, Míša, Anie a Lilly

Pozdravy všem a pusu Lindičce a Bubovi

(Tomáš, Janča a Samík s Opičákem, 28. 5. 2014 18:34)

Zdravíme pirátskou bandu!
Ikdyž počasí není nejlepší, určitě si to malí piráti hodně užívají. Chystáme se matce přírodě trochu vyčinit její počínání a uplatit ji nějakým sladkým pamlskem, aby vypustila sluníčko a pěkné počasí.
Zdravíme všechny a Lindičce a Bubovi posíláme milion stopadesát pusinek!!!
Nemáte pro nás napjaté diváky vaší show nějaké pikantní informace z vaší velké loupeživé výpravy? Myslím tím třeba, kdo je nejkrutější pirát, či naopak nejhodnější, největší pirát spáč či jedlík?

Mějte se fajn, loučíme se lidovou písní:
Prší, prší, jen se leje,
kam piráti pojedeme,
domu ne, domu ne,
ještě tady pobudeme.


Re: Pozdravy všem a pusu Lindičce a Bubovi

(kap., 28. 5. 2014 22:40)

Pikantnosti: - nej.jedlík- Davča Cmunt,
-nejkrutější :-) a nejošklivější - Dřevěná noha(Petra) -nejdelší vlasy- Linda( a to je co říct, protože překonala i kapitána Dlouhý vlas, - a hlášky pirátů už budou na samostatnou rubriku..... :-)

Re: Re: Pozdravy všem a pusu Lindičce a Bubovi

(kap., 29. 5. 2014 9:14)

OPRAVA: Po důkladném přeměření jsme zjistily, že Linda má konkurentku Terezku. Ale provazové měřidlo ukázalo, že vlasy Terezky i Lindy jsou stejně dlouhé..... :-)

Jo ho ho! Jo ho ho! Nebojte se ničeho!!!

(Kreislovi, 29. 5. 2014 8:50)

Moc zdravíme všechny úžasné piráty a jejich kapitánky a děkujeme za další fotečky, zprávičky a též za milé odpovědi na naše vzkazíky. Tak báječný program dětem přejícně závidíme:-)! Perníčky jsou super, hned bych si také dali! Maminka Verunky jistě ocenila vytoužený úsměv své holčičky a my také, Eliška na fotečce po políbení kapitánem Dřevěnou nohou v jeho objetí celá září:-))), že by nová láska...:-)???
Naši Elišce posíláme miliony hubiček a pozdravy od babiček, strejdy Ráďy, sousedky paní Helclové, všichni na ni moc myslíme! Moc líbají též všichni opuštění plyšáčci, milášci a Eliščiny podklady, kteří se do kufru už prostě nevešli.. Věříme, že Elišce neschází a my se zde o ně zatím s láskou a rádi staráme:-).
Přejeme krásný den a hodně zdaru na Vaši cestě za pokladem! Lebkounům se nedejte!

Re: Jo ho ho! Jo ho ho! Nebojte se ničeho!!!

(Petra S. , 29. 5. 2014 8:59)

Hoj, hoj, ano, rodiče i prarodiče Verunky úsměv ocenili!!! I když vypadá, že vznikl na cílený popud velitelek :-).
A k těm perníčkům, klobouk dolů. Už i mého manžela to vybudilo k tomu, že řekl, že potěš, že jste si museli s tou přípravou dát neuvěřitelnou práci. Kdo pekl? A co ty masky, kloboučky, mapy atd... Jste fantastické!

Pozor přepadení se blíží..

(Lebkouni, 29. 5. 2014 8:51)

Krásné ráno,pěkný den,Všichni piráti rychle ven,přepadení bude.....lochtat a svazovat se bude.....tomu nikdo neunikne.....už Vás vydím v dalekohledu....jo ho ho

Pozdrav

(Míša Kubičková, 28. 5. 2014 13:06)

I my vás dnes moc zdravíme, snad odpoledne bude lépe, tady pršet přestalo. Co dobrého jste měli k obědu? Terezce posíláme velkou pusu a všem krásné odpoledne.

Re: Pozdrav

(kap., 28. 5. 2014 22:56)

Kynuté knedlíky s meruňkou a jogurtový přeliv :-) 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 21484
Měsíc: 454
Den: 5